Beauty Center Komárno

Kľúč k vašej kráse je v našich rukách.

Kontakty

Otváracie hodiny

Pondelok Na objednávku
Utorok Na objednávku
Streda Na objednávku
Štvrtok Na objednávku
Piatok Na objednávku
Sobota Na objednávku
Nedeľa Na objednávku

Profesionálne kozmetické služby a permanentný make up v Beauty Center Komárno


" Permanentný make up býva niekedy výhodou, inokedy takmer nevyhnutnou možnosťou riešenia rôznych kozmetických nedostatkov a chybičiek krásy. Avšak vo väčšine prípadov ženy volia permanentný make up pre skrášlenie a pohodlie. Ide o obľúbenú metódu, ktorú pre svoju jedinečnosť uprednostňuje stále viac žien. "

Metódy v permanentnom make-upe:

1.permanentný make-up obočia:

  • čiarkovaciou metodou, 3D obočie, tetovanie metódou SOFTAP – ručne, klasické tieňovanie obočia prístrojom a pigmentami LONG-TIME-LINER

2. permanentný make up pier:

  • kontúry pier, vyplňanie pier technikou permanentného make-upu, polotieňované pery, 3D pery, light up –zosvetlenie okolia pier

3.permanentný make up očných liniek:

  • môžete si vybrať z tzv. tenkých medzimihalnicových očných liniek, ktoré zvýraznia vlastný tvar oka a podčiarknu ho
  • hrubšie linky môžu byť jemné alebo výrazné, podľa toho, komu sa čo hodí lepšie

Skvelý tip, ako si uľahčiť ranné líčenie je permanentný make-up. Najprv si odpovedzme na otázku, čo vlastne permanentný make-up je.

Táto skvelá kozmetická procedúra, dokáže pomocou odbornej aplikácie pigmentov zvýrazniť a upraviť tvar obočia, pier a očí. Niektorí ho prirovnávajú k tetovaniu, čo však nie je najsprávnejšie vysvetlenie, lebo tento malý zázrak vám nevydrží do smrti.

Jeho životnosť sa pohybuje od dvoch do piatich rokov. Avšak, keď si predstavíme, že takú dlhú dobu žiadne ranné líčenie, je to určite skvelé. Make-up vydrží v sprche, pri športe, pretože je odolný voči vonkajším vplyvom.

Môžu si ho dovoliť aj ženy, ktoré sú alergické na klasické líčiace prostriedky. Môžete si vybrať zo širokej škály farebných pigmentov. Aplikácia je mierne bolestivá, ale čo by sme my ženy pre krásu neurobili.


Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.