Permanent Studio ZUZANA

profesionalita, skúsenosť originalita

Kontakty

  • Námestie Osloboditeľov 7/68, Liptovský Mikuláš 033 01
  • 0903 154 830
  • zuzanapapajova11@gmail.com
  •  Facebook

Otváracie hodiny

Pondelok na objednávku
Utorok na objednávku
Streda na objednávku
Štvrtok na objednávku
Piatok na objednávku
Sobota na objednávku
Nedeľa Zatvorené

Profesionálny permanentný make up Permanent studio Zuzana Liptovský Mikuláš


Permanentný make-up - Trvalé líčenie, permanentné tetovanie, Mikropigmentácia


Ak chcete vyzerať dobre, ale pritom prirodzene, trápi vás nedostatok času alebo vás líčenie zaťažuje, máme pre vás riešenie v podobe permanentného makeupu (tzv. Mikropigmentácia).

Permanentný make-up je metóda dočasné pigmentácia pokožky, ktorá na dobu 2-5 rokov umožní zabudnúť na denné líčenie. Jedná sa o implantácii farebných pigmentov pomocou špeciálnych ihiel do okrajovej vrstvy pokožky (epidermis).

Pomocou permanentného make upu možno skrášliť: obočie, pery, očné linky horné a dolné - prirodzený spôsobom.

 
Permanentný make-up - výhody

Vďaka permanentnému make-upu vyzeráte stále upravene. Ak sa líčite denne, alebo ak Vás naopak obťažuje sa niekoľkokrát denne upravovať, permanentný make-up Vám ušetrí čas.

Ak nosíte okuliare, kontaktné šošovky alebo ste alergická na líčidlá, permanentný make-up je pre Vás nielen vhodný ale hlavne bezpečný. Permanentný make up Vám umožní vyzerať dobre pri športe, pobyte v prírode i pri vode.

Ak sa Vám trasú ruky z dôvodu artritídy, následkom ochorenia či úrazu prichádzate o vlastné chĺpky, zostali Vám jazvy, trpíte vitiligom alebo alopéciou, permanentný make-up Brno Vám môže pomôcť zamaskovať nepríjemné následky.

Permanentný make-up dokáže podčiarknuť krásne črty vašej tváre a skryť jej nedostatky. Pri permanentným make-upu sa prírodné farbivo dostáva 2mm pod kožu. Zákrok sa robí špeciálnym prístrojom pomocou jemnej ihly.

Je minimálne bolestivý vzhľadom k používaniu špeciálnych anestetík. Pracujeme s pomôckami na "jedno použitie", v rúchu a rukaviciach, aby sme zamedzili vzniku infekcie. Zákrok trvá približne 1 až 2 hodiny podľa náročnosti a typu úpravy tváre. Rovnakým spôsobom je možné skrášliť Vaše telo tetovaním motívov.

Pomôžeme vám ?

  • Námestie Osloboditeľov 7/68, Liptovský Mikuláš 033 01
  • 0903 154 830
  • zuzanapapajova11@gmail.com
  •  Facebook

Napíšte nám

Odoslať správu

Partner

Copyright (c) 2013 Copyright Holder All Rights Reserved.